loading...
به سرزمین مــــــــــــــلکه ها خوش آمدید
ملـکـــــــه بازدید : 422 شنبه 01 خرداد 1395 نظرات (1)

به امیدخدا قرار این گل ها رو نیمه شعبان پخش کنیم.

ان شا الله تاثیر گذار باشه.

الهه ،زهرا،فاطمه ،مهدیه و محدثه ی عزیز از بابت پخش گل ها دمتون گرم .اجرتون با صاحب الزمان.

لازمه اینجا از جشنواره کشوری داستان نویسی تابش و جشنواره کشوری وبلاگ نویسی جهاد مجازی هم تشکر کنم.ملـکـــــــه بازدید : 623 شنبه 07 شهریور 1394 نظرات (0)

 به نام خدا

جشنواره جهاد مجازی برگزار می شود

امروز اینترنت و ماهواره و وسایل ارتباطىِ بسیار متنوعی وجود دارد و حرف ، آسان به همه جاى دنیا می‏رسد. میدان افکار مردم و مؤمنین، عرصه ‏ى کارزار تفکرات گوناگون است. امروز ما در یک میدان جنگ و کارزار حقیقىِ فکرى قرار داریم. این کارزار فکرى به‏ هیچ ‏وجه به زیان ما نیست؛ به سود ماست...

امام خامنه ای: مجاهدت و تلاش در مسیر ترویج و نشرشعائر دینی همواره مورد توجه ذات باری تعالی است و مساجد بهترین پایگاه برای جهت دهی به تلاش های اهل ایمان و مستحکم ترین سنگر برای مبارزه با شبیخون فرهنگی و جنگ نرم دشمن است.

با همین اعتبار سومین مرحله از جشنواره وبلاگ نویسی را با استعانت از خداوند متعال آغاز می کنیم . این در حالی است که سه مرحله گذشته آن؛ یکی در ابتدای سال 1391 با محوریت وتحت پوشش قرار دادن کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان در قالب جشنواره وبلاگ نویسی هزار ستاره و مراحل دوم , و سوم آن در سالهای 1392 و 1393 با پوشش سراسری کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور برگزار گردید . در سه مرحله گذشته و همچنین این مرحله با این رویکرد به میدان آمدیم تا بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری در این میدان فرصتی برای سربازان گمنامی که درهر گوشه از کشور اسلامی بدون چشم داشتی با تمام توان ومایه گذاری از جان و دل در حال تبدیل این عرصه ها به فرصت هستند به دست آید. جشنواره وبلاگ نویسی جهادمجازی 94 با هدف تأمین این فرصت و همچنین دو هدف کلی و اساسی دیگر که یکی شناسایی و ارزیابی توانمندی های این قشر و دیگری مرتبط کردن آنه بایکدیگر در قالب شبکه جهاد مجازی آغازمی شود .

 

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره مراجعه کنید

 

(کلیک کنید)www.kfmmh.ir

ملـکـــــــه بازدید : 442 چهارشنبه 05 شهریور 1393 نظرات (1)

عجب شکوهی دارد...!

متانت گامهاش ،لطافت انسانیت در انتخاب مسیر نگاهش...

ترنم کلام پرمحتوایش،سکوت بجایش...

با آن لباس زیبا و حضور ارزشمند و مفیدش در جامعه و از همه مهم تر وجود پربرکت و بی بدیلش در خانواده ای که نیازمند اوست.

گام های وزینش در کوچه و خیابان،قوت قلب پدرش و سربلندی برادرش شده.

مسیر نگاهش به سوی خشنودی پروردگارش معطوف است تا از خالق خود دل ببَرد.

نگاهش به سویی می رود که باعث نشود جوانی از خدایش دل ببُرد.

هوشیار و آگاه است.

وقتی او لب به سخن می گشاید فرشتگان آسمان تحسینش می کنند. و آنجا که باید سکوت می کند و ملائک دعایش می کنند.

به نظر شما برای این پری ایرانی،کدام لباس زیبا مناسب است؟!!

کسی که حتما همسر عزیز و مادر دلسوزی خواهد بود.

 

تولد حضرت فاطمه معصومه(س) و گرامی داشت مقام دختر،زیباترین لبخند خدا بر دختران هم وطنم و خودم (!!!!) تبریک و شادباش عرض می کنم.

روزموووووون مبارک...

 


ملـکـــــــه بازدید : 443 دوشنبه 30 تیر 1393 نظرات (0)

مسابقه وبلاگ نویسی حجاب وعفاف(گوهر پنهان)

آیین نامه اجرایی جشنواره وبلاگ نویسی حجاب و عفاف گوهرپنهان شرایط ونحوه ثبت نام:

١) کلیه شرکت کنندگان بایستی با نام و مشخصات حقیقی در سایت ثبت نام نمایند و مشخصات فردي پدیدآورنده وبلاگ در محل مناسبی از وبلاگ در زمان مسابقه درج گردد. در صورتی که در وبلاگ از نام مستعار استفاده می شود، نام مستعار باید در سایت ثبت شده باشد.

٢) وبلاگ باید در رابطه با موضوع مورد نظر مسابقه باشد و یا درصورت داشتن وبلاگ با موضوع مسابقه به روز شده باشد. (ارسال حداقل سه یادداشت در زمینه موضوع مسابقه در زمان برگزاري مسابقه ضروري است و این مطالب لازم است در زمان داوري در صفحه اول وبلاگ یا وب سایت باشند.) تبصره: به وبلاگهایی با سابقه فعالیت حداقل شش ماه، امتیاز ویژهاي تعلق خواهد گرفت.

3) هر فرد فقط با ثبت یک وبلاگ می تواند در مسابقه شرکت کند.

4) لوگو مسابقه باید در زمان اجراي مسابقه در وبلاگ درج شده باشد.

کد لوگو گوشه نما

 

بــه ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

ملـکـــــــه بازدید : 569 چهارشنبه 16 مرداد 1392 نظرات (0)

به گزارش عصر ایران - به تازگی تعدادی خودروی فراری در اختیار زنان پلیس در دبی قرار گرفت. قبل از این ناوگان پلیس دبی به خودروهای لامبورگینی نیز مجهز شده بود. این خودروها برای انتقال متهمان یا ماموریت در جاده ها استفاده نخواهد شد بلکه در برقراری امنیت در مناطق توریستی و گران قیمت شهر به کار خواهند رفت.


ملـکـــــــه بازدید : 467 دوشنبه 07 مرداد 1392 نظرات (0)

 

رونمایی از کتاب حجاب و عفاف در مشهد

رونمایی از کتاب حجاب و عفاف به دستخط حضرت آیت ا.. علم الهدی در مشهد انجام پذیرفت. در این مراسم جمعی از مسئولین حضور داشتند، حجت الاسلام مرویان گفت: حجاب برای صیانت از جایگاه زن است. مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با بیان اینکه فرهنگ عفاف و حجاب از ضرورت های اسلام است، گفت: عفاف و حجاب برای صیانت از جایگاه زن و نقش آفرینی سالم در جایگاه های اجتماعی است. حجت الاسلام محمود مرویان حسینی، ظهر پنج شنبه در مراسم رونمایی از کتاب" عفاف و حجاب" در جمع مسئولین استانی و جمعی از بانوان مکتب حضرت زینب(س) اظهار کرد: از ابتدا پیروزی انقلاب اسلامی تا کنون فعالیت های گوناگونی در رابطه با عفاف و حجاب صورت گرفته است اما هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوب در این حوزه فاصله داریم. وی با اشاره به این مطلب که برای رسیدن به فرهنگ عفاف و حجاب نیازمند راهبردهای فرهنگی و امربه معرف و نهی از منکر هستیم، بیان داشت: برای دست یابی به فرهنگ و عفاف و حجاب باید همه آحاد جامعه و ارگان های فرهنگی همیاری داشته باشند. مرویان به اقدامات صورت گرفته در حوزه عفاف و حجاب درسازمان تبلیغات خراسان رضوی اشاره کرد و گفت: نشر کتاب " عفاف و حجاب" برگرفته از بیانات آیت الله علم الهدی و ایجاد کارگروه "عفاف گرایی" از جمله اقدامات سازمان تبلیغات خراسان رضوی در حوزه عفاف و حجاب است. وی به ویژگی های کتاب "عفاف و حجاب" اشاره کرد و گفت: مطالب و محتوای این کتاب توسط جمعی از خواهران مکتب حضرت زینب(س)جمع آوری، دسته بندی شده است که می توان از این کتاب به عنوان یک منبع کاربردی و بنیادی از حیث آموزه های اسلامی و آموزشی برای دختران و بانوان استفاده کرد.

ملـکـــــــه بازدید : 380 شنبه 29 تیر 1392 نظرات (0)

رخواست فدراسیون جهانی کاراته برای ارسال نمونه حجاب بانوان ایرانی فدراسیون جهانی کاراته با ارسال نمابری از فدراسیون کاراته ایران خواست تا یک نمونه از پوششی که بانوان کاراته ایران در لیگ جهانی کاراته وان ترکیه مورد استفاده...

 

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران، با درخواست مسئولان فدراسیون کاراته ایران برای حضور تیم ملی کاراته بانوان در رقابتهای جهانی، فدراسیون جهانی تصمیم گرفته است در این خصوص بررسی های لازم را انجام داده و تصمیم گیری نماید. بر اساس این گزارش قرار است موضوع حجاب اسلامی بانوان کاراته ایران در رقابتهای جهانی در اجلاس هیات رئیسه(W.K.F) که اواخر آبان و پیش از بیست و یکمین دوره مسابقات قهرمانی جهان در پاریس فرانسه برگزار می شود، مورد بررسی قرار گیرد.

ملـکـــــــه بازدید : 450 شنبه 29 تیر 1392 نظرات (0)

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری قم از راه‌اندازی گیم‌نت‌های اختصاصی و متناسب‌سازی بازی‌های رایانه‌ای با روحیات دختران خبر داد.

 

 به گزارش خبرگزاری فارس از قم به نقل از ستاد خبری نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای استان قم، معصومه ظهیری در حاشیه بازدید از این نمایشگاه اظهار کرد: در قم به دلیل فرهنگ خاصی که وجود دارد از دیرباز اقدام به تعبیه و تدارک کافی‌نت‌های اختصاصی بانوان در نقاط مختلف شهر شده و این اقدام با استقبال خوبی از طرف بانوان مواجه شد. وی ادامه داد: در همین زمینه بحث راه‌اندازی گیم‌نت‌های ویژه بانوان نیز در دستور کار استانداری قم قرار گرفته است تا هم از نظر فضا و هم از نظر بازی‌هایی که با روحیه بانوان هماهنگی داشته باشد اقدامات مناسبی صورت پذیرد. مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری قم افزود: فراگیری این اماکن برای تمام محله‌ها و پاسخگویی به تمام نیازهای مراجعان نیاز به برنامه‌ریزی بیشتر دارد، اما نفس فرهنگ جداسازی و رعایت اصول عاطفی برای بانوان مسئله مهمی است که در این طرح مورد توجه جدی قرار گرفته است. ظهیری در ادامه با بیان اینکه متناسب‌سازی بازی‌های رایانه‌ای با روحیه بانوان کار بسیار خوب و اثرگذاری است اظهار کرد: گام اول این کار برداشته شده و گام‌های بعدی نیز چه از جنبه گسترش فضا و چه از نظر اختصاص بازی‌های ویژه بانوان نیاز به کار بیشتری دارد.

ملـکـــــــه بازدید : 533 شنبه 29 تیر 1392 نظرات (0)

ملی‌پوش فوتسال بانوان: با حجاب بازی کردن اصلا سخت نیست بازیکن خوزستانی تیم ملی فوتسال بانوان می‌گوید به نظرم با پوشش اسلامی بازی کردن اصلا سخت نیست و خیلی هم راحت است.

 

سهیلا ملمولی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان اظهار کرد: در این مسابقات در گروه خودمان و در اولین دیدار به مصاف تیم مالزی رفتیم که این تیم را شکست دادیم. در دیدارهای دوم، سوم و چهارم نیز به ترتیب با تیم های تایلند، ویتنام و هنگ کنگ بازی کردیم که آن‌ها را نیز از پیش رو برداشتیم. در بازی مقابل هنگ کنگ که 5 بر صفر به پیروزی رسیدیم، موفق شدم یکی از گل های تیم ملی را به ثمر برسانم. وی با بیان این که دیدارهای سختی را پشت سر گذاشتیم، ادامه داد: فکر این که دیدار سختی برابر تایلند داشته باشیم را می‌کردیم؛ چرا که در یک دیدار دوستانه با این تیم بازی کرده بودیم و دیدارمان نزدیک به هم بود و حتی تایلند در مسابقات آسیایی نسبت به آن دیدار دوستانه خیلی پیشرفت کرده بود و بسیار منظم و قوی‌تر شده بود. بازیکن خوزستانی تیم ملی فوتسال بانوان افزود: در مرحله یک چهارم نهایی نیز به مصاف اندونزی رفتیم که این تیم را نیز 6 بر صفر شکست دادیم و خدا ما را کمک کرد و توانستیم به فینال برسیم. در دیدار پایانی نیز رو در روی ژاپن قرار گرفتیم. ملمولی ادامه داد: در این دیدار در نیمه نخست موفق شدیم گل اول را به ثمر برسانیم ولی در نیمه دوم ژاپنی‌ها با تغییر و تحولی که در سیستم بازی خود به وجود آوردند، توانستند گل تساوی را بزنند. وی گفت: با این نتیجه، وارد وقت‌های اضافه شدیم که در پنج دقیقه نخست وقت های اضافه، هیچ یک از دو تیم موفق به گلزنی نشدند ولی در دقیقه سوم از پنج دقیقه دوم وقت‌های اضافه، ژاپن گل برتری را به ثمر رساند. ما اگر دو دقیقه دیگر دوام می آوردیم، وارد ضربات پنالتی می شدیم که آن موقع شانس ما برای پیروزی بیشتر بود. به هر حال در این بازی حق ما باخت نبود و البته شانس هم یارمان نبود. این ملی پوش خوزستانی با بیان این که برای رسیدن به این جایگاه واقعا تلاش کردیم، اظهار کرد: 20 ماه در اردو بودیم و به نظرم همه چیز دست به دست هم داد تا ما در این مسابقات مقام بیاوریم. خدا خواست که برای کشورمان مقام کسب کنیم و افتخارآفرین باشیم. وی درباره عملکرد تیم ملی گفت: معتقدم عملکرد تیم ملی در این دوره از رقابت ها عالی بود؛ من 14 سال است که عضو تیم ملی هستم و به نظرم تیم ملی امسال بهترین بازی ها را به نمایش گذاشت. ملمولی درباره تاثیر حجاب بانوان ایرانی در عملکرد آن ها اظهار کرد: به نظرم با پوشش اسلامی بازی کردن اصلا سخت نیست و خیلی هم راحت بود. البته کشورهای دیگر نزد ما می‌آمدند و می‌گفتند شما خیلی زحمت می‌کشید که با این نوع پوشش، بازی می‌کنید و پیروز هم می‌شوید. وی ادامه داد: بازی کردن ما با حجاب برای آن‌ها تعجب آور بود. ما برای آنها یک الگو شده بودیم و حتی روز آخر در آن جا به ما می‌گفتند که مقنعه و حجاب خود را به ما بدهید تا ببینیم که ما هم می توانیم مثل شما بازی کنیم یا این که تحمل نمی‌کنیم! بازیکن خوزستانی تیم ملی فوتسال بانوان در پایان با بیان این که مدالم را به خانواده‌ام و کسانی که برای من زحمت کشیدند، تقدیم می‌کنم، عنوان کرد: امیدوارم با به دست آوردن این نشان، توانسته باشم زحمات آن ها را جبران کنم.

ملـکـــــــه بازدید : 405 شنبه 29 تیر 1392 نظرات (0)

کاشمر - خبرگزاری مهر: رئیس ادار فرهنگ و ارشاد کاشمر از برپایی نمایشگاه قرآن، عترت و عفاف و حجاب در نگارخانه ارشاد کاشمرخبرداد.

جواد روشندل در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: این نمایشگاه از پنجم تا 25 ماه مبارک رمضان در صبح و عصر برای بازدید عموم دایر است. وی عفاف و حجاب را از ضروری‌ترين و حساس‌ترين مسائل فرهنگی جامعه عنوان کرد و افزود: بايد در راستای ترويج و اشاعه اين فرهنگ برنامه‌ها و سازوكارهای لازم را ارائه دهیم که یکی از آنها برپایی نمایشگاه و آشنایی کامل خانواده ها از تهاجم فرهنگی است. وی همچنين به اهميت و نقش والای عفاف و حجاب در دين اسلام اشاره كرد و گفت در دين اسلام حجاب و عفاف از جايگاه استواری برخوردار بوده و در آيات و روايات دينی بر مقام و منزلت زن در جامعه با حفظ عفاف و حجاب تأكيد زيادی شده است روشندل افزود: حجاب و عفاف به معنای واقعی فقط مختص زنان نيست، بلكه شامل مردان نيز می‌شود و در اين ميان حجاب بهترين پوشش برای عفاف است و حفظ پاكدامنی و هويت يكی از مهم‌ترين و اصلی‌ترين اهداف حجاب محسوب می‌شود. وی اظهار كرد: طی سال‌های گذشته اقدامات بسيار مناسبی در راستای شناساندن هر چه بهتر و بيشتر پوشش‌های اسلامی در مقابل پوشش‌های غيراسلامی و در شان اسلام انجام پذيرفته است و شاهد برگزاری نمايشگاه‌های متعدد متناسب با بافت و فرهنگ غنی اسلامی هستیم.

ملـکـــــــه بازدید : 443 جمعه 28 تیر 1392 نظرات (0)

حضور بانوي ورزشکار ايراني با پوشش چادر روي سکو؛ سميه حيدري براي دريافت مدال نقره در وزن منهاي 57 کيلوگرم رقابت هاي کوراش بازي هاي داخل سالن آسيا در شهر اينچئون کره جنوبي ، با پوشش چادر روي سکو حاضر شد.

 

درباره ما
Profile Pic
این وبلاگ توسط ملکه ایرانی جهت گسترش فرهنگ حجاب و عفاف طراحی شده است.باشد که بتوانم قدمی در راه ترویج این فرهنگ ارزشمند و والا برداشته باشم.قابل توجه است دراین وبلاگ سعی شده است مطالب کوتاه باشد تا گیراتر و تاثیر گزار تر قرار گیرد. لطفا پس از مطالعه مطالب وبلاگ نظردهید و شما می توانید در این وبلاگ عضو شده و مطالبی درباره حجاب با نام خود برای وبلاگ ارسال کنید تاشما هم بتوانید در این راه قدمی برداشته باشید. باتشکر مدیروبلاگ
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  از100چه نمره ای را به سرزمین ملــکــــــه ها می دهید؟
  پیوندهای روزانه
  درباره سرزمین
  درباره سرزمین
  آمار سایت
 • کل مطالب : 178
 • کل نظرات : 112
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 22
 • آی پی امروز : 39
 • آی پی دیروز : 54
 • بازدید امروز : 289
 • باردید دیروز : 318
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 8
 • بازدید هفته : 969
 • بازدید ماه : 6,751
 • بازدید سال : 62,248
 • بازدید کلی : 435,784
 • کدهای اختصاصی

  پشتیبانی

  پخش زنده حرم
  پیج رنک گوگل این صفحه را به اشتراک بگذارید
  ابزار رایگانابزار به اشتراک گذاری مطالب

  ابزار هدایت به بالای صفحه


  دريافت کد :: صداياب